HolaHotel del Carmen
***
Carrer de la Blanqueria, 11, Valencia, Spain, 46003
Online rezervace. Ceny od EUR61.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 61
Occupying a historic building that boasts an impressive façade, the elegant 4-star Acta Del Carmen Hotel enjoys a perfect location in Valencia’s charming Old Town quarter.

This boutique hotel is ideally situated within walking distance of the Miguelete belfry, the city’s landmark cathedral, its central market square and the financial district.

After an exciting day exploring Valencia, unwind in Hotel Acta Del Carmen’s jacuzzi and sauna facilities or savour a gourmet meal in the neighbouring restaurant before finishing off the night with a cocktail at the lounge bar.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v HolaHotel del Carmen je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Valencia, Spain (VLC) - 5.20 mi
  Muzea
  • Jose Benlliure House Museum - 699 f
  • Museo Catedralicio Diocesano - 0.34 mi
  • Prehistoric Archeological Museum Museo Etnologico - 0.34 mi
  • Jardin Botanico - 0.54 mi
  • Museum of Natural Science Museo de Ciencias Naturales - 0.57 mi